Blog

Hobby

  • Go to Adminpanel > Appearance > Menus to create your menu. You should have WP 3.0+ version for custom menus to work.

Co to właściwie hurtownia materiałów medycznych

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych producentów, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się też produkty krajowe, twórcy następujących marek na przykład Poldent lub Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Polecamy
 Sklep Medyczny Cezal

Categories: Zdrowie

Comments are closed.Dj na studniówkę

Osoba, która selekcjonuje piosenki, komponuje repertuar i przede wszystkim prowadzi ...