Blog

Hobby

  • Go to Adminpanel > Appearance > Menus to create your menu. You should have WP 3.0+ version for custom menus to work.

Ferie zimowe 2016 w domkach na Słowacji

DSC_8064Jeszcze nie wiesz jak spędzisz ferie zimowe 2016? Przyjedź do nas i przeżyj je w komfortowych drewnianych domkach. Nasze domki są idealnym miejscem spędzenia ferii z rodziną czy przyjaciółmi. Domek jest dużo bardziej osobisty niż hotel, jest to również korzystniejszy wybór w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Dzieci mogą się spokojnie bawić na podwórku, jak i w domku, i nadal są w zasięgu wzroku.
Domki Uhorčík, Ilčík i Rajnoha to trzy domki na Słowacji w Terchovej. Domki są idealne w ramach wyjazdu na narty na Słowację 2016. Komfortowe wyposażenie, świetlica i sala gier z kominkiem przyczynią się do dobrego samopoczucia z pobytu w Słowackich górach. Teren rekreacyjny przy domku można wykorzystać do walki na śnieżki lub lepienia bałwana. Przy domku znajduje się lodowisko i doskonały teren do jazdy na sankach i bobslejach.
Do Vrátnej doliny jest to rzut beretem, gdzie znajduje się ośrodek narciarski o tej samej nazwie. Ferie wiosenne spędzone w domku w górach można w ten sposób urozmaicić jazdą na nartach. Nienarciarze mogą spróbować jazdę na snowtubing. Dla dzieci jest szkółka narciarska. Po powrocie ze stoku z pewnością docenicie wypoczynek w wellness centrum z dużą jacuzzi, sauną fińską i infra sauną, które znajdują się bezpośrednio w domku.

Categories: Sport

Comments are closed.prywatna uczelnia me

W świecie sportu sukces jest niezmiernie znaczący z wielu powodów. ...