Blog

Hobby

  • Go to Adminpanel > Appearance > Menus to create your menu. You should have WP 3.0+ version for custom menus to work.

Tylko z Preply!

Jak szybko, skutecznie i wygodnie nauczyć się angielskiego? Tylko z Preply! 

Rosnąca popularność języka angielskiego sprawia, że coraz więcej osób jest zainteresowanych nauką tego języka. Trudno się temu dziwić. W końcu język angielski jest obecnie wykorzystywany niemal w każdej dziedzinie życia. Przede wszystkim przydaje się w pracy, ponieważ większość międzynarodowych rozmów i negocjacji handlowych odbywa się właśnie po angielsku. Ponadto z języka angielskiego korzysta się też na międzynarodowych konferencjach naukowych czy podczas różnego rodzaju wydarzeń związanych z kulturą i sztuką. Oczywiście nie sposób zapomnieć także o tym, że znajomość języka angielskiego znacznie ułatwia podróżowanie. Niezależnie od miejsca, w które właśnie się wybieramy, możemy być niemal pewni, że po angielsku uda nam się tam porozumieć, przynajmniej w podstawowym stopniu. Sprawia to, że dobra znajomość języka angielskiego zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa podczas różnego rodzaju wyjazdów.

Nic więc dziwnego, że liczba osób zainteresowanych nauką języka angielskiego wciąż rośnie. Coraz bogatsza jest także oferta różnego rodzaju metod nauczania tego języka. Można zdecydować się na tradycyjne lekcje w szkołach językowych, można próbować nauczyć się języka angielskiego samodzielnie poprzez oglądanie anglojęzycznej telewizji, na przykład kanałów BBC, MTV albo CNN. Można również zdecydować się na naukę w formie popularnego w ostatnich czasach e-learningu. Żadna z tych metod nie przyniesie jednak tak szybkich efektów, jak korepetycje online po angielsku. Dzięki regularnym rozmowom z native speakerem można szybko zgromadzić zasób słownictwa, który pozwoli na swobodne komunikowanie się po angielsku. Konwersacje z osobą, która na co dzień posługuje się językiem angielskim pozwolą także na szybkie zaznajomienie się z zasadami gramatyki i zastosowania ich w praktycznej komunikacji. Oczywiście konwersacje takie odbywać się mogą w ramach kursów organizowanych w szkołach językowych. Można też w tym celu wykorzystać możliwości Internetu i skorzystać z popularnego komunikatora, jakim jest Skype. Dzięki temu możliwe będą rozmowy z native speakerami przebywającymi niemal w każdym zakątku świata. Jak takich nauczycieli znaleźć? Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie oferuje e-platforma edukacyjna Preply.com.

Preply to serwis, który powstał w celu umożliwienia osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego kontaktu z nauczycielami z całego świata. Na platformie zgromadzono profile nauczycieli, którzy oferują Korepetycje z angielskiego przez internet wszystkim zainteresowanym. Nie ma tu znaczenia poziom zaawansowania ucznia. W Preply.com odpowiedniego nauczyciela znajdą zarówno osoby, które są zupełnie początkujące, jak i osoby, które już dość dobrze znają język angielski i mogą pochwalić się posiadaniem odpowiednich certyfikatów, takich jak FCE lub TELC. Nauka jest tutaj doskonale dostosowana do potrzeb ucznia, ponieważ to on decyduje z jaką częstotliwością odbywać się mają spotkania, czy będą to lekcje regularne przez cały semestr lub rok czy tylko kilka konwersacji w celu przećwiczenia na przykład przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku czy przygotowania się do jakiegoś egzaminu. Dużą zaletą serwisu jest to, że dzięki korzystaniu z programu Skype, lekcje odbywają się bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na dojazdy do siedziby wybranej szkoły językowej. Ponadto możliwość wyboru lektora, którego zainteresowania są zbliżone z naszymi gwarantuje, że konwersacje będą ciekawe, a nauka niezwykle przyjemna i efektywna.

Preply oczywiście swoją ofertę kieruje również do osób, które nie są przekonane do lekcji prowadzonych za pośrednictwem sieci internetowej. Z myślą o takich użytkownikach każdy profil lektora uzupełniono o informację o jego lokalizacji, gdzie znajduje się nazwa miasta, na przykład Kraków, Gdynia, Poznań i inne. Dzięki temu można łatwo znaleźć lektora w swojej okolicy i umówić się z nim na tradycyjne spotkanie. Można również korzystać z pomocy kilku nauczycieli jednocześnie. Wszystko zależy tu od potrzeb i oczekiwań użytkownika.

Pewne jest, że Preply oferuje profesjonalną naukę języków obcych przez Skype. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że nauka języka angielskiego jest wygodna i nowoczesna. Z pewnością to innowacyjne rozwiązanie, które przecież już spotyka się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie zrewolucjonizuje wkrótce świat nauczania języków obcych.

Preply - widok strony glownej

Najważniejsze informacje o Preply:

Platforma Preply została powołana do życia w 2013 roku jako start up. Już wkrótce zaczęła cieszyć się dobrą opinią zarówno wśród użytkowników, jak i lektorów. Dzięki temu w szybkim czasie powiększyła się baza profili nauczycieli, którzy ferują nie tylko konwersacje z języka angielskiego, ale także z jedenastu innych języków obcych, w tym między innymi z hiszpańskiego czy francuskiego. Nie da się również ukryć tego, że , korepetycje z nauczycielami z Preply są tańsze niż tradycyjne lekcje języka obcego. To również ma niebagatelny wpływ na wzrost zainteresowania platformą Preply. Trzeba tu dodać, że rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna. Należy jednak stworzyć tu konto, by móc przeglądać profile dostępnych lektorów oraz poznać wszystkie możliwości, jakie swoim użytkownikom oferuje serwis Preply.com i cieszyć się nauką języków obcych w komfortowych warunkach.

Preply - logo

Categories: Nauka

Comments are closed.Laptopy poleasingowe

Niezmiernie ucieszył mnie fakt, że NBA Jam zostanie wydany osobno ...