Blog

Hobby

  • Go to Adminpanel > Appearance > Menus to create your menu. You should have WP 3.0+ version for custom menus to work.

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy i znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Categories: Zdrowie

Comments are closed.Laptopy poleasingowe

Niezmiernie ucieszył mnie fakt, że NBA Jam zostanie wydany osobno ...